Náš tým

Věříme, že jen sehraný tým, kde mají všichni společný cíl, dokáže vytvořit něco lepšího a většího než ostatní. Není nás moc, ale zvládneme toho opravdu hodně – i proto, že během pěti let se každý z nás naučil něco z práce těch ostatních, a tak se můžeme navzájem zastoupit. S námi máte jistotu, že i v chřipkové epidemii nebo živelné katastrofě se vždycky všechno stihne.

Pavlína Blahotová

Pavlína Blahotová

ŠÉFREDAKTORKA

Šéfredaktorku Pavlínu zná každý. V našem kolektivu je proslavena důsledným praktikováním Bismarckovy metody cukru a biče. Členům redakce dává rozličné přívlastky, a tak se v průběhu měsíce měníme z druhé rodiny (po uzávěrce) v bandu nezodpovědných lenochodů (před uzávěrkou). Pavlína má obrovský dar - dokáže každého nadchnout pro věc. A tak přežijeme i ty lenochody.

Petr Šlejmar

Petr Šlejmar

Redaktor

Petr je náš redakční sexuální guru. Jeho bohaté zkušenosti, nasbírané v interiérech i exteriérech několika kontinentů, vyvrcholily dvěma fenomenálními počiny: zplozením dvojčat Magnuse a Maxe, familiárně nazývanými M&M's a vlastním sloupkem o sexu v našem časopise o bydlení. Jde to krásně dohromady. Prostě Carrie Bradshaw v obleku a oxfordkách! Ve volných chvílích mezi krmením, uspáváním a přebalováním pomáhá řídit časopisy.

Šárka Drbohlavová

Šárka Drbohlavová

Redaktorka

Majitelka jedné želvy a zahradního jezírka s metrákem skřehotajících žab. Šárce se podařilo hacknout Matrix - má totiž dvojče Vandu, která nejenom že vypadá úplně stejně, ale navíc je také redaktorkou v časopise o bydlení. My ale víme, že naše Šárka je jedinečná!

Rostislav Zeman

Rostislav Zeman

Reportér

Rosťa vládne excelentně písmem a slovem. Hlavně slovem. Když si s ním chcete popovídat, nesmíte prošvihnout krátkou pauzu, kdy se nadechuje. Je to kovaný novinář, který se pro žurnalistické řemeslo narodil a reportáž je jeho doménou. Na stránkách našich časopisů otevírá čtenářům nové světy.

Saša Roztočilová

Saša Roztočilová

Obrazová redaktorka

V minulém životě musela být majitelkou malebné rodinné restaurace na jihu Francie. Její citronové medovníčky, kefírové lívanečky se žahourem a domácí paštičky vás donutí kleknout a vyznat jí lásku. Kromě našich hladových žaludků plní také stránky časopisů coby obrazová redaktorka.

Klára Mandausová

Klára Mandausová

Redaktorka

K tomu, abyste uměli napsat super rozhovor s kýmkoliv na světě, potřebujete velkou dávku empatie. Tak tu Klára má. Dokáže se vcítit do každého, ať je to psychiatr nebo ekonomka, a dokáže se pak i zasvěceně ptát. Ve volných chvílích píše knížky. Znáte ještě někoho, kdo pracuje zároveň ve dvou časopisech, má hezký vztah s partnerem, stará se o dceru a dvě kočky a ještě si dokáže najít volné chvíle?

Magdalena Paříková

Magdalena Paříková

Výtvarná ředitelka

Naše výtvarná ředitelka Madlenka se vyznačuje spletitými kořínky, kterými pozvolna vrůstá do podlahy ve své kanceláři. Připravuje pro vás krásné stránky Krásného roku tak svědomitě, že jí jen málokdy vidíme jinde než v šeru grafického doupěte. Také neustále drží nějaké diety, což nepotřebuje, protože i se svým velkoplošným monitorem váží dohromady 50 kilo.

Tereza Divišová

Tereza Divišová

Grafička

Nové proměny bydlení mají grafičku, která doma řeže, maluje, natírá, brousí, vrtá a šroubuje. Když někdy přivede do práce svoje dvě děti, ani o nich nevíme. Taky si potichu něco malují, natírají, vrtají nebo šroubují, ideálně u mámy pod stolem.

David Eliášek

David Eliášek

DTP retušér a designér

David je názornou ukázkou toho, jak člověka ovlivňuje prostředí, ve kterém tráví někdy i 10 hodin denně. Jeho snem bylo retušovat fotky v krásném časopisu. To se mu u nás splnilo, jenže přitom, jak retušoval ty fotky v krásném časopisu o bydlení, postupně se nám vyškolil v interiérového designéra. Svůj byt si proměnil tak, že jsme si z toho sedli na zadek, pak o tom napsal seriál a nakonec se stal objevem TV pořadu Bydlet jako. Když má náhodou volno, sbírá nevšední zážitky na cestách po světě. Letos už má zase jeden díl natočený, tak ho na tu Srí Lanku pustíme...

Jan Vápeník

Jan Vápeník

Produkční

Naše Vápno je milé, hodné a přítulné. Ale zkuste si po sobě neumýt hrnek od kávy! To vám pak nasadí okovy a práská nad vámi bičem, dokud neumyjete nádobí po sobě i všech ostatních, neuklidíte redakci a neposekáte trávu na zahradě. Jeho pracovní náplní je telefonování, přesouvání věcí z místa na místo a sbírání pokut za nesprávné parkování.

Jan Frýdl

Jan Frýdl

Produkční

Honza se z nabušeného ragbisty stal něžným tatínkem syna Honzíka a od té doby se jeho priority totálně změnily. Ano, opraví žaluzie, přivěsí police, zapojí lustr a přiveze i odveze všechno, co si přejete. Klidně taky jede fotit s celým týmem na otočku do Krkonoš, jako dřív. Kdyby si ale měl vybrat mezi teambuildingem s redakcí na Bahamách a koupáním Honzíka doma v Hájku, jede koupat Honzíka!

Pavlína Burešová

Pavlína Burešová

Asistentka redakce

Pája je dobrou duší celého vydavatelství. Nejen, že se stará o inzerci, ale dokáže zařídit všechno, na co si vzpomenete. Tak například: zasadí hroznové víno k jižní stěně redakční zahrady, dopraví do prvního patra balík dvakrát větší než ona sama a zajede pro vás na kraj světa, když píchnete. Bez ní bychom byli jen obyčejný časopis s limity!

Robert Holý

Robert Holý

Manažer inzerce

Robert je srdcem a duší nespoutaný punker. Žije ale dvojí život! Tetování mu končí přesně u manžet košile, aby se mohl slušně obléknout a jít prodávat inzerci, neboť i fanouškové Sida Viciouse mají rodinu. Každopádně v obou svých rolích exceluje, a proto ho máme rádi.

Lucie Novohradská

Lucie Novohradská

Manažerka marketingové komunikace

Mileniálové nám šlapou na paty! Lucka k nám přiletěla až z Asie, kde cestovala a pracovala jako freelancerka. Nastoupila a rovnou nám zapapírkovala věci, které se jí v našich časopisech nelíbí. My ale potřebujeme, aby i její generace milovala papírové časopisy, a tak tu děláme, co jí na očích vidíme. Hromadně si zakládáme instagramy, chlubíme se, kdo zná víc influencerů a doma si tajně pod peřinou nacvičujeme podcasty.